کشتی تفریحی در قشم

کشتی تفریحی یکی از پرطرفدارترین و مهیج ترین تفریحات دریایی در جزیره زیبای قشم است که بدلیل قیمت پایین و خدمات عالی مورد استقبال مسافران این جزیره قرار گرفته است.

کشتی تفریحی در قشم
کشتی تفریحی در قشم

جزیره قشم نگین خلیج فارس مجموعه ای از سواحل ماسه ای و شنی را در خود جای داده است که در کنار میراث با ارزش زمین شناختی، جزیره قشم را به تنها ژئو پارک منطقه خاورمیانه تبدیل کرده است. کشتی های تفریحی جذاب قشم و قایق سواری از تفریحات شاد و مهیج برای گردشگران است. از طریق مجله گردشگری روم تور میتوانید با این  کشتی های تفریحی قشم بیشتر آشنا شوید.

 کشتی تفریحی تارا قشم


کشتی تفریحی تارا یکی از کشتی های مجلل و باشکوه جزیره قشم است که در فروردین سال ۱۴۰۱ از جزیره کیش به جزیره قشم برای ارائه خدمات بهتر به مسافران عزیز قشم مهاجرت کرد.

دارای دو طبقه مجزا می باشد که طبقه بالا به صورت فضای باز و دارای کافی شاپ و میز و صندلی است.در این کافی شاپ انواع نوشیدنی های سرد، گرم، کیک و بستنی و ... سرو می شود. طبقه پایین که سرپوشیده است دارای استیج موسیقی زنده، میز و نیمکت برای مسافران عزیز می باشد. در این کشتی  می توانید از دیدن آب های خلیج فارس و ساحل زیبای جزیره قشم لذت ببرید.

برنامه کشتی تفریحی تارا معمولا ۲ ساعت و از ساعت ۲۳:۰۰ الی ۰۱:۰۰ بهمراه برنامه های مهیج و شاد طول می کشد. در صورتیکه تعداد مسافران زیاد باشد سانس های دیگری هم در نظر گرفته می شود.

شما برای رزرو کشتی تفریحی تارا می توانید بصورت مستقیم و آنلاین از طریق وبسایت روم تور و یا با تماس با بخش پشتیبانی رزرو نمایید.

بخش پشتیبانی روم تور: ۹۱۰۱۰۱۰۰-۰۷۱ داخلی ۲  

رزرو آنلاین کشتی تفریحی تارا قشم

کشتی تفریحی یوتاب قشم


کشتی تفریحی یوتاب جز پرطرفدارترین کشتی های تفریحی جزیره قشم به حساب می آید. کشتی یوتاب نوعی لنج بازسازی و دست ساز توسط هنر دستان مردم جنوبی در قشم است. دارای سالن سرپوشیده که برنامه ها و اجرای موزیک در این سالن برگزار می شود.

 کافی شاپی که در طبقه بالای کشتی برای گردشگران تدارک دیده شده دارای منوی بسیار عالی و با کیفیت برای مسافران عزیز است. یک فضای باز هم برای کسانی که می خواهند از هوای ناب جزیره قشم استفاده کنند و لذت ببرند در نظر گرفته شده است. برای پذیرش به بندرگاه قشم و برای سوار شدن به کشتی باید ۳۰ دقیقه قبل از حرکت حاضر باشید چون حرکت ها راس ساعت و بدون تاخیر انجام می شود.

شما برای رزرو کشتی تفریحی یوتاب می توانید بصورت مستقیم و آنلاین از طریق وبسایت روم تور و یا با تماس با بخش پشتیبانی رزرو نمایید.

بخش پشتیبانی روم تور: ۹۱۰۱۰۱۰۰-۰۷۱ داخلی ۲  

رزرو آنلاین کشتی تفریحی یوتاب قشم

کشتی تفریحی وفا قشم

کشتی تفریحی وفا در سال ۱۴۰۱ با بهترین خدمات به مسافرین عزیز شروع به کار کرد که دارای دو طبقه مجزاست که طبقه پایین آن سرپوشیده و طبقه بالای آن با اطرافی باز است. قسمت پایین طبقه کشتی وفا یک سالن سرپوشیده دارای موسیقی زنده، میز و نیمکت برای مسافران است که ظرفیت این سالن ۸۰ نفر در هر سانس می باشد. می توانید به مدت دو ساعت از موسیقی زنده و برنامه های شاد و مفرح آن لذت ببرید.

طبقه بالای کشتی فضای نیمه باز و دارای کافی شاپ است. به دلیل محدود بودن حتما از یک روز قبل رزرو خود را انجام دهید. رزرو این کشتی برای کودکان زیر ۴ سال رایگان است. در صورت استفاده از کافی شاپ و غرفه عکاسی هزینه به صورت جداگانه محاسبه می شود. برای سوار شدن به کشتی ۲۰ دقیقه قبل از حرکت در محل حاضر باشید. محل سوار شدن در این کشتی مرکز شهر است که آدرس دقیق و لوکیشن بعد از رزرو برای شما ارسال می گردد در صورت تغییر ساعت زودتر یا دیرتر به شما اطلاع رسانی می شود.

شما برای رزرو کشتی تفریحی وفا می توانید بصورت مستقیم و آنلاین از طریق وبسایت روم تور و یا با تماس با بخش پشتیبانی رزرو نمایید.

بخش پشتیبانی روم تور: ۹۱۰۱۰۱۰۰-۰۷۱ داخلی ۲  

 

رزرو آنلاین کشتی تفریحی وفا قشم

کلام آخر

تفریحات آبی و دریایی جزیره زیبای قشم بسیار زیاد و متنوع است ما در این مقاله سعی کردیم گوشه ای از تفریحات کشتی های قشم را به شما معرفی کنیم تا در سفرتان به این جزیره زیبا بتوانید از این تفریحات نهایت لذت را ببرید. می توانید سوالات خود را از همکاران ما در مجله گردشگری روم تور بپرسید. ما در روم تور تمام سعی و تلاش خود را می کنیم تا شما یک تجربه‌ای خاص و فوق العاده در سفر به قشم داشته باشید.

روم تور، تجربه ای از لحظات خوب زندگی